Dnešek 7. 11. 2014

7. listopadu 2014 v 23:59 | Neferča |  Diář
Ahojky, dnešek byl prima školní den, tak vám o něm napíšu. :) Ráno jsem seděla v autobuse s kamarádkou Terkou. Potom u autobusáku na mě čekala moje spolužačka Jitka a tak jsme šly spolu do školy. :) První dvě hodiny jsme měli počítače (informační technologie a techniku administrativy), tak jsme si šly sednout na lavici před učebnou a kecaly jsme a smály se. :D Pak za náma přišla Lenča D. a začaly jsme se děsně smát, až nám tekly slzy. :D Musely jsme ještě probrat včerejší téma, co jsme já a Lenča D. probíraly! xD No prostě to bylo výtlemů..:D O informačních technologiích učitel zkoušel.. já už naštěstí byla minule, tak dobrý..:D A já, Lenča H. a Kiki Č. jsme si dopisovaly na fb. :D Ikdyž já mám počítač hned vedle Lenči H. a Kiki Č. je nějak 2 metry od nás..:D Ale je to vždycky sranda. :D Hodně jsme se pobavily a já a Lenča H. jsme si vymněnily konverzace, co si píšem s jedním klukem. xD No mazec! :D A o technice administrativy (psaní všema deseti na klávesnici)nuda jako vždy..xD Stejně tam většinu hodiny flirtuju s jedním klukem od nás ze třídy. xD Je prostě božíí a včera se se mnou i učil češtinu. :D Zapomněl si učebnici a tak šel o přestávce ke mě se učit. :3 :D Měl fakt zabitý hlášky a tak jsem se musela děsně smát. :D No ale teď píšu o dnešku..:D Potom jsme měli chemii a učitel mi přinesl opravenou písemku z chemických výpočtů, kterou jsem si dopisovala (když se ta písemka psala, tak jsem byla na jedné školní soutěži, kde jsem hrála piškvorky proti holkám a klukům z druháku, třeťáku a čtvrťáku :D) no a z té písemky mám kupodivu 1!! A to jsem se na to ani neučila.. jsem úplně čuměla. :D Ale měla jsem radost. :D No a hned jsme psali čtvrtletku.. byla pěkně těžká. :D A nejlepší jak se Lenča H. celou dobu koukala ke mě do papíru a já zase k ní! :D Ale bylo nám to k ničemu, když já jsem měla skupinu A a ona měla skupinu B. :D Nj, jsme nenormal. :D No a potom byl dějepis a tam jsme opakovali atd., protože zanedlouho budem psát čtvrtleku z dějepisu. -_- :D Po škole jsem šla s Jitkou a Lenčou D. na oběd a zase jsme se strašně smály. :D Hlavně já a Lenča D. :D Jitka nám něco povídala a my se pořád smály. :D Nechtějte vidět naše témata. xDDD No a když jsem dorazila domů, tak teta na mě zavolala ať jdu k ní, tak jsem šla. :D Hezky jsme si pokecaly a ona mi dala opět skořicovník a cappuccino. A udělala mi topinku. :D Potom jsem byla na notebooku, volala si přes webku s Jitkou :D, volala si se Sabčou a domluvily jsme se, že zítra půjdem ven.. tak super! :) A takhle no..:) Dnešek byl fakt fajn :)

P.S.: Rozhodla jsem se, že se rozhodně nikoho ptát nebudu, jestli sem mám dávat deníčky nebo ne.. je to můj blog a mě to tak vyhovuje. ;) Kdo si chce ty deníčky přečíst, tak ať si je přečte, budu jedině ráda..a kdo ne, tak já ho přeci nenutím. Tak mi nepište, že vás to nezajímá a že je tu moc deníčků. Je to moje volba a vy s tím nic neuděláte. A pro informaci, na Ask.fm už VŮBEC NECHODÍM.. na tu stránku snad už nikdy nevlezu..je to ta nejhorší stránka, kterou jsem kdy poznala. Máte se tam ptát na otázky a místo toho se tam lidi navzájem uráží. -_- Proto tam už nemíním chodit a nikoho ask se už dívat nebudu..prostě jako kdyby ta stránka neexistovala. :) A to myslím opravdu vážně. :) Nejsem na to zvědavá. ;)

Jo a prosím VYJADŘUJTE SE KE ČLÁNKU A MŮŽETE NAPSAT JAK JSTE DNEŠEK PROŽILY VY, DĚKUJI. :)
Věci, co nebudou souviset s tématem, mažu! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 8. listopadu 2014 v 0:04 | Reagovat

To je správné rozhodnutí, je to tvůj blog, piš si sem co chceš ty. když chceš deníček, piš deníček, když to někdo nebude chtít číst, je to jeho boj :)

2 Cleopatra I cleodenile-monsterhigh Cleopatra I cleodenile-monsterhigh | Web | 8. listopadu 2014 v 8:50 | Reagovat

Mně ty deníčky nevadí, ráda je čtu. :) Jen mě urazilo to nadávání do spratků vůči MH blogerkám, ale hlavně to s tím křesťanstvím. Co kdyby to někdo ukázal farářovi atd. ? ;)

3 Neferča Neferča | Web | 8. listopadu 2014 v 9:35 | Reagovat

[1]: Přesně tak. :-)

[2]:  Nemyslela jsem to na všechny MH blogerky. Jen si myslím, že to psaly nějaké MH blogerky menšího věku, protože starší holky by přeci nebavilo do mě pořád rejt a řešit mě. Jo to s tím křesťanstvím bylo trochu přehnaný, ale já už moji osobu urážet nenechám. Všichni dělají, jak jsou křesťané slušní a přitom je to jinak. Nebyla to zas taková narážka. Hele a mám dojem, že tak taky někdo rejpal do Židů. Co kdyby to někdo ukázal Rabínovi, hm? A ty urážky na mě už taky nejsou žádná sranda. Trvá to už snad 3 měsíce a pořád tam do mě někdo rejpe a já už to prostě dál snášet nehodlám a musím se bránit. Teď už se tam prostě koukat nebudu. Někdy za dlouho se tam kouknu, a pokud ty narážky neskončí, mám právo to říct rodičům a bude se to řešit.

4 Maya Rowlisová Maya Rowlisová | Web | 8. listopadu 2014 v 10:51 | Reagovat

Ájí, určitě jsi měla skvělý den a tvoje spolužačky jsou určitě moc skvělé holky. :-) A já už též na Ask nechodím, říkám tomu URÁŽLIVÁ STRÁNKA, protože lidi tam nic jiného nedělají, než jen uráží anonymně. Jedním slovem - ubožáci. ;-) A já mám tvoje deníčky moc ráda. :-)

[2]: Aby ses nezbláznila. Každý si někdy rýpne..co takový rasismus? Toho je na internetu až příliš a nikdo to neřeší. To že si Ája rejpla do křesťanů hned znamená že někdo půjde za farářem? A navíc nic hnusného nenapsala, jenom napsala, že je ráda že není křesťan..stejného náboženství jako vy a to ani urážka není. A co mají říkat ti, co tam hnusně nadávali do Židů? To už je docela síla.

[3]: Souhlasím. :-) Taky si myslím že ti co tam nadávali, že jsou malé děti. :-D Ale těch je fakt MH komunita přeplněná. ;-) Ale nic proti nikomu. :-) Děláš dobře a fakt..pokud tě tam pořád za měsíc budou urážet tak to řekni rodičům. ;-)

5 fashion by Terezka fashion by Terezka | Web | 8. listopadu 2014 v 15:04 | Reagovat

Hezký blog.koukneš na ten můj pls: www.fashionbyterezka.cz :-D

6 Cleopatra I cleodenile-monsterhigh Cleopatra I cleodenile-monsterhigh | Web | 8. listopadu 2014 v 15:07 | Reagovat

[3]: Dobře, chápu. :) Ale příště bych už to nepsala, jen pro jistotu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama