Diář

Krásný Halloween 2018!

31. října 2018 v 17:58 | Neferča

Všem přeji krásný Halloween 2018!!

Blog slaví 6 let!

5. února 2018 v 17:56 | Neferča
Ahojky, tak dneska je to už 6 let od založení tohoto blogu. :-) I přesto, že už sem moc nechodím, jsem si na to vzpomněla. :-) Aktivita na tamto blogu je už od roku 2015 hodně slabá a bohužel to už asi nebude lepší. :-/ Monster High mě bohužel už moc nebaví, ale snažím se sem aspoň 1x za měsíc chodit a něco přidat. :-) Navíc mám málo času. Mám pár měsíců před maturitou a mám teď hodně stresové období, samé učení a tak. :-/ Ale jsem moc ráda, že tenhle blog je ještě trochu aktivní a že už existuje takovou dobu. Tak mému blogu přeji všechno nejlepší! :-)
A zatím se mějte, Neferča. :-)

Šťastný Nový rok 2018! :-)

31. prosince 2017 v 23:30 | Neferča

Ahoj, všem bych vám chtěla popřát krásný Silvestr a šťastný Nový rok 2018! :-)

Krásný Halloween!! :-)

31. října 2017 v 16:54 | Neferča

Všem přeji krásný Halloween!! :-)

Blog měl 5. narozeniny!

15. února 2017 v 21:45 | Neferča
Ahojky, s velkým opožděním Vám oznamuji, že tento blog měl 5. února 2017 své 5. narozeniny! Přiznám se, že jsem na to úplně zapomněla a stydím se za to. To se mi ještě nikdy nestalo. :-/ Bohužel aktivita je čímdál horší, já si to uvědomuji. Teď budeme mít jarní prázdniny, tak s tím zkusím něco udělat. Je mi to opravdu líto, že sem už skoro vůbec nechodím, ale nemám na blog vůbec čas, náladu a ani nápady. :-/ A Monster High mě taky už vůbec nebere. :-/ Ale nechci na tomto blogu skončit..to nedokážu. Tak se pokusím s tim něco udělat. :-)
Jinak mému bločku přeji všechno nejlepší!
Neferča.

1. adventní neděle

27. listopadu 2016 v 12:01 | Neferča
Ahojky, máme tu 1. adventní neděli! Máte doma adventní věnec? My ano :-)
Mám ráda tyto adventní neděle, protože vím, že se pomalu blíží Vánoce! :-) Taky se nemůžete dočkat Vánoc? :-)
A co si přejete? :-) Pište do komentářů. :-)

P.S.: Někdy na začátku prosince vydám podzimní video s MH! :-)

Happy Halloween 2016!

31. října 2016 v 17:25 | Neferča
Ahojky, dnes je 31.10., takže to znamená, že je Halloween! :-D Já nevím čím to je, ale pokaždé když je Halloween, tak si ten den úplně nejvíc užiju a každý Halloween je prostě něčím vyjímečný a to platí i pro dnešek! :-D :-) Dnešek jsem si mega užila :-D Strašně mě štve, že se tady neslaví Halloween, tak jak v Americe :-/ Strašně se mi to líbí :-D Miluji kostýmy a strašidelné věci :-D Bohužel v ČR se tento svátek nějak extra neřeší a to je škoda :-)

Mám narozeniny + Další informace

24. června 2016 v 22:26 | Neferča
Ahojky! Dnes mám narozeniny a je mi 17 let :-D Je neskutečné, že za rok už budu dospělá :-D Nechce se mi tomu ani věřit :-D K narozeninám jsem od rodičů dostala kytici gerber, 3 bonboniery, čokoládu, knížku, prstýnek a tričko I ♥ HOCKEY, které jsem si sama navrhla :-D :-) Jsem totiž od letošního roku velká fanynka hokeje :-D A od kamarádek jsem dostala různé sladkosti, plyšáky, náhrdelníky, nakreslené obrázky atd. :-D :-) Každý dárek mě potěšil :-) A nejvíce mě potěšilo, že jak jsem dneska vstoupila do naší třídy a všichni na mě zařvali: ,,Všechno nejlepšííí, Ájo'' :-) :-D Trochu mě to dojalo :-D Jinak někdy na začátku července bych si měla dodatečně k narozeninám koupit MH panenku :-D :-) Nejspíš Neferu Boo York :-) Už strašně dlouho jsem si žádnou monsterku nekoupila, tak si jednu zase koupím :-D Jinak blíží se letní prázdniny a počítejte s rozhodně větší aktivitou než byla do teď :-) :-D Bude na to spousta času a budu fotit monsterky, natáčet videa, dělat příběhy s monsterkami atd. :-) Takže se máte na co těšit :-) Myslím, že se mi ta neaktivita na tomto blogu i docela vyplatila. Na vysvědčení totiž budu mít jen jednu dvojku jinak samé jedničky. :-) Ta dvojka je z angličtiny, která mě totálně nebaví a na kterou jsem tenhle rok opravdu kašlala. :-D Ale jsem za to vysvědčení strašně ráda. :3 :-D A jinak jaké máte plány na prázdniny? Já ani moc plánů nemám. :-D Jen vím, že pojedu do Osvětimi a pak na nějaké hrady a zámky. A budu chodit ven s kamarádkami, fotit MH, číst si, budu kreslit atd... :-D A možná pojedu s mým přítelem na dovolenou, ale to ještě není jisté, protože rodičům se to moc nelíbí. :'DDD Popravdě se jim ani nedivím :-D Nejvíc ze všeho se těším na sraz blogerek WITCH, který se koná každoročně. :3 :-) Ale popravdě bych radši chodila do školy. :-D :-D Mě to tam prostě baví a prázdniny ani nepotřebuji. :-D Když to někomu řeknu, tak na mě kouká jak na de*ila :-D Ale mě škola prostě baví, nooo..:-D :-D Tak to by bylo asi tak všechno, co bych vám chtěla říct. :-D Myslím, že to stačí, protože nikoho nebaví číst dlouhé články. :-D Tak se zatím mějte!! :-) Vaše Neferča <3

Zeptej se mě | 19.3.-25.3.2016

19. března 2016 v 20:24 | Neferča
Ahojky, tak mě napadlo, že by Vás mohlo něco zajímat, co se týká mě. :-) Tak Vám tu dávám prostor na otázky ohledně mě. :-) Ptejte se na COKOLIV! :-) Zeptat se můžete např. na blogování, na mé názory na něco, na mé dovednosti, na něco oblíbeného nebo třeba i na školu. Prostě na vše, co Vás zajímá. :-) Na vše ráda odpovím. :-) Na všechny otázky Vám odpovím v článku, který vydám v příštích dnech :-) Ptát se můžete od 19.3. do 25.3.2016 :-) Budu ráda za každou otázku. :-)

Blog má 4. narozeniny!

5. února 2016 v 6:00 | Neferča
Ahojky, zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu! :-) Právě dnes jsou tomuto blogu rovné 4 roky!!! :-) Tak bych vám chtěla moc poděkovat za všechny komentáře a celkovou podporu. :-) To vy mě tak moc podporujete a děláte mi radost svými milými komentáři. :-) A díky vám jsem neskončila a ani skončit nechci. :-) Byly tu už ty chvíle, kdy jsem s blogem chtěla seknout, ale bylo mi to líto a vy jste mě vždycky podpořili. :-) Tady na blogu vždycky byl kus mého života. :-) Prostě blog už tak nějak ke mě patří. :-) Všichni jste tu skvělí kamarádi a moc si vás vážím! <3 Některé z vás jsem měla tu čest poznat osobně a všichni jste prostě úžasní lidičky! :-) Doufám, že na tomto blogu ještě budu hodně dlouho. :-) Tak se zatím mějte! :-)


 
 

Reklama