Diář

Krásný Halloween!! :-)

31. října 2017 v 16:54 | Neferča

Všem přeji krásný Halloween!! :-)

Blog měl 5. narozeniny!

15. února 2017 v 21:45 | Neferča
Ahojky, s velkým opožděním Vám oznamuji, že tento blog měl 5. února 2017 své 5. narozeniny! Přiznám se, že jsem na to úplně zapomněla a stydím se za to. To se mi ještě nikdy nestalo. :-/ Bohužel aktivita je čímdál horší, já si to uvědomuji. Teď budeme mít jarní prázdniny, tak s tím zkusím něco udělat. Je mi to opravdu líto, že sem už skoro vůbec nechodím, ale nemám na blog vůbec čas, náladu a ani nápady. :-/ A Monster High mě taky už vůbec nebere. :-/ Ale nechci na tomto blogu skončit..to nedokážu. Tak se pokusím s tim něco udělat. :-)
Jinak mému bločku přeji všechno nejlepší!
Neferča.

1. adventní neděle

27. listopadu 2016 v 12:01 | Neferča
Ahojky, máme tu 1. adventní neděli! Máte doma adventní věnec? My ano :-)
Mám ráda tyto adventní neděle, protože vím, že se pomalu blíží Vánoce! :-) Taky se nemůžete dočkat Vánoc? :-)
A co si přejete? :-) Pište do komentářů. :-)

P.S.: Někdy na začátku prosince vydám podzimní video s MH! :-)

Happy Halloween 2016!

31. října 2016 v 17:25 | Neferča
Ahojky, dnes je 31.10., takže to znamená, že je Halloween! :-D Já nevím čím to je, ale pokaždé když je Halloween, tak si ten den úplně nejvíc užiju a každý Halloween je prostě něčím vyjímečný a to platí i pro dnešek! :-D :-) Dnešek jsem si mega užila :-D Strašně mě štve, že se tady neslaví Halloween, tak jak v Americe :-/ Strašně se mi to líbí :-D Miluji kostýmy a strašidelné věci :-D Bohužel v ČR se tento svátek nějak extra neřeší a to je škoda :-)

Mám narozeniny + Další informace

24. června 2016 v 22:26 | Neferča
Ahojky! Dnes mám narozeniny a je mi 17 let :-D Je neskutečné, že za rok už budu dospělá :-D Nechce se mi tomu ani věřit :-D K narozeninám jsem od rodičů dostala kytici gerber, 3 bonboniery, čokoládu, knížku, prstýnek a tričko I ♥ HOCKEY, které jsem si sama navrhla :-D :-) Jsem totiž od letošního roku velká fanynka hokeje :-D A od kamarádek jsem dostala různé sladkosti, plyšáky, náhrdelníky, nakreslené obrázky atd. :-D :-) Každý dárek mě potěšil :-) A nejvíce mě potěšilo, že jak jsem dneska vstoupila do naší třídy a všichni na mě zařvali: ,,Všechno nejlepšííí, Ájo'' :-) :-D Trochu mě to dojalo :-D Jinak někdy na začátku července bych si měla dodatečně k narozeninám koupit MH panenku :-D :-) Nejspíš Neferu Boo York :-) Už strašně dlouho jsem si žádnou monsterku nekoupila, tak si jednu zase koupím :-D Jinak blíží se letní prázdniny a počítejte s rozhodně větší aktivitou než byla do teď :-) :-D Bude na to spousta času a budu fotit monsterky, natáčet videa, dělat příběhy s monsterkami atd. :-) Takže se máte na co těšit :-) Myslím, že se mi ta neaktivita na tomto blogu i docela vyplatila. Na vysvědčení totiž budu mít jen jednu dvojku jinak samé jedničky. :-) Ta dvojka je z angličtiny, která mě totálně nebaví a na kterou jsem tenhle rok opravdu kašlala. :-D Ale jsem za to vysvědčení strašně ráda. :3 :-D A jinak jaké máte plány na prázdniny? Já ani moc plánů nemám. :-D Jen vím, že pojedu do Osvětimi a pak na nějaké hrady a zámky. A budu chodit ven s kamarádkami, fotit MH, číst si, budu kreslit atd... :-D A možná pojedu s mým přítelem na dovolenou, ale to ještě není jisté, protože rodičům se to moc nelíbí. :'DDD Popravdě se jim ani nedivím :-D Nejvíc ze všeho se těším na sraz blogerek WITCH, který se koná každoročně. :3 :-) Ale popravdě bych radši chodila do školy. :-D :-D Mě to tam prostě baví a prázdniny ani nepotřebuji. :-D Když to někomu řeknu, tak na mě kouká jak na de*ila :-D Ale mě škola prostě baví, nooo..:-D :-D Tak to by bylo asi tak všechno, co bych vám chtěla říct. :-D Myslím, že to stačí, protože nikoho nebaví číst dlouhé články. :-D Tak se zatím mějte!! :-) Vaše Neferča <3

Zeptej se mě | 19.3.-25.3.2016

19. března 2016 v 20:24 | Neferča
Ahojky, tak mě napadlo, že by Vás mohlo něco zajímat, co se týká mě. :-) Tak Vám tu dávám prostor na otázky ohledně mě. :-) Ptejte se na COKOLIV! :-) Zeptat se můžete např. na blogování, na mé názory na něco, na mé dovednosti, na něco oblíbeného nebo třeba i na školu. Prostě na vše, co Vás zajímá. :-) Na vše ráda odpovím. :-) Na všechny otázky Vám odpovím v článku, který vydám v příštích dnech :-) Ptát se můžete od 19.3. do 25.3.2016 :-) Budu ráda za každou otázku. :-)

Blog má 4. narozeniny!

5. února 2016 v 6:00 | Neferča
Ahojky, zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu! :-) Právě dnes jsou tomuto blogu rovné 4 roky!!! :-) Tak bych vám chtěla moc poděkovat za všechny komentáře a celkovou podporu. :-) To vy mě tak moc podporujete a děláte mi radost svými milými komentáři. :-) A díky vám jsem neskončila a ani skončit nechci. :-) Byly tu už ty chvíle, kdy jsem s blogem chtěla seknout, ale bylo mi to líto a vy jste mě vždycky podpořili. :-) Tady na blogu vždycky byl kus mého života. :-) Prostě blog už tak nějak ke mě patří. :-) Všichni jste tu skvělí kamarádi a moc si vás vážím! <3 Některé z vás jsem měla tu čest poznat osobně a všichni jste prostě úžasní lidičky! :-) Doufám, že na tomto blogu ještě budu hodně dlouho. :-) Tak se zatím mějte! :-)


Mé rozhodnutí

2. ledna 2016 v 20:03 | Neferča
Ahojky, zdraví Vás Neferča! Nedávno jsem tu psala důvody mé neaktivity na blogu a psala jsem, že už zde nebudu moc aktivní. Dnes jsem se tak zamyslela a uvědomila jsem si, že blogování vlastně ke mě patří. Na blogu jsem poznala plno skvělých přátel..dokonce jsem se s některými setkala osobně. :-) Blogování se mi vždy postaralo o zábavu. Blogování byl můj největší koníček. Ale postupem času mě to prostě přestalo bavit a na blog jsem přestala chodit (hlavně od té doby, co jsem na střední škole). Raději jsem se věnovala škole, přátelům...a na blog kašlala. Když jsem se koukla, kolik článků jsem vydala za rok 2015, tak mě to docela zamrzelo. Skoro vůbec jsem tu nebyla. Ale dneska jsem si uvědomila, že je to vlastně i škoda. Blogování je prostě něco úžasného... Když si vzpomenu, když jsem ještě před 2-3 roky žila jen blogováním a moje největší záliba byla focení panenek, tak si říkám, že to byly úžasné roky. Teď je mi 16 a půl a přemýšlím nad tím, že bych se tak trochu vrátila do starých kolejí. Samozřejmě už bych nebyla posedlá jak dříve, ale prostě zase bych začala fotit MH a byla bych více aktivní. :-) Panenek MH mám 33 a myslím, že je škoda, že je mám jen vystavené v poličce. Co na to říkáte? Mám to zase zkusit? Bude mi za půl roku sice 17, ale myslím si, že na tom není nic špatného a tyhle věci prostě ke mě patří. :-) Že bych to teď v roku 2016 tady zase rozjela. :-) :-)
Pište do komentářů váš názor. :-) Tak zatím ahoj, vaše Neferča. :-)

Krásný Nový rok 2016 :-)

31. prosince 2015 v 10:49 | Neferča

Ahojky, tak a je to tady! Poslední den v tomto roce. :-( Je mi to i líto, protože tento rok byl prostě nejlepší. <3 Ráda bych opět rok 2015 v tomto článku shrnula. :-)


V tomto roce se doslova můj život úplně změnil (jak? to ví jen pár lidí, kteří mě dobře znají) :-)
Nejlepší věc na tomto roce byla, že jsem si našla úžasného kluka <3
Přibyla mi nová věc do mé Applové sbírky - iPhone 6s Rose Gold (dostala jsem ho k Vánocům)
Výlet do Terezína byl ten nejlepší výlet :3
Dovolená u Máchova jezera byla fakt super :-)
Sraz blogerek W.I.T.C.H. byl dokonalý, netradiční a nezapomenutelný :-)
Party HARD a oslava narozenin s mojí nejlepší kamarádkou Lenčou a s kámošem ze čtvrťáku byla nejjj :-D
Prostě nejlepší školní dny a přespávačky s mojí nejlepší kamarádkou Lenčou <3
Venky s Jájou a Eliškou taky jsou nezapomenutelné :3
Oblastní turnaj profíků v piškvorkách taky pro mě moc znamená <3 (můj tým byl 4. z 15 a to není vůbec špatné :-)) A ve školním turnaji v piškvorkách jsem byla na 1. místě!! :-)
Byla jsem s mojí kamarádkou Eliškou za vězně na stezce odvahy a byl to opravdu skvělý zážitek :-)

Dalo by se toho vypsat spousta, ale tohle je nejdůležitejší. :-)

Tak Vám tedy všem přeji krásný Nový rok 2016 a užijte si Silvestra! :-)

Důvody mojí neaktivity - Neferča

26. listopadu 2015 v 19:07 | Neferča
Ahojky, po dlouhé době píši článek já Neferča. :-) Vím, že už sem moc nechodím. Ale mám pro to plno důvodů a blog mě už ani nebere, tak jako kdysi. :-) Spíše sem bude chodit moje spoluadminka Niccol (ano, nakonec tady nekončí :-)). Já sem také budu chodit, ale ne moc. Chcete vědět hlavní důvody? Tak tady je máte.

-MH mě už moc nebaví (Samozřejmě, že MH mám ráda pořád, ale už prostě nejsem ta velká fanynka, jako kdysi)
-Jak už jsem znímila, blog mě také moc nebaví
-Také hlavním důvodem je to, že jsem si našla úžasného kluka a trávíme spolu strašně moc času a vracím se domů docela pozdě večer :-) :-D
-Jak už víte, jsem na střední škole ve druháku a tak se musím učit. Učení mě vcelku baví a do školy chodím moc ráda :-)
-Také hodně času trávím s mojí nejlepší kamarádkou Lenčou :-)
-Minimálně hodinu denně hraji na piano-chci se zlepšit :-)

Takže toto by byly ty hlavní důvody, tak snad to chápete, proč sem už moc nechodím. :-) Ale samozřejmě že tento blog mám ráda a budu se snažit sem chodit nejvíc, jak to půjde. :-)
Zatím pá! :-*
 
 

Reklama