♥Moje panenky Monster High♥

Podzim Monster High 2016

17. prosince 2016 v 19:43 | Neferča
Ahojky, tak konečně jsem se dokopala ke slíbenému podzimnímu videu s MH :-D Snad se bude líbit :-) Fotek je tam méně, protože skoro nikoho nebaví koukat na dlouhá videa s fotkami :-D
Klikněte na obrázek a spustí se Vám video! :-) :-)

Po dlouhé době mám novou MH! A tou je Nefera de Nile Boo York <3

10. září 2016 v 22:17 | Neferča
Ahojky, dneska jsem si po cca 2 letech koupila novou monsterku. :-D Prostě jsem nemohla odolat a musela jsem si koupit Neferu Boo York! :-) Už jsem ji plánovala strašně dlouhou dobu. :-D Jak už víte, tak Nefera je moje nej MH a tahle mi prostě nesměla ve sbírce chybět. :-) Je to moje 34. monsterka a další nějak neplánuji. Možná časem. :-) Normálně na mě padla taková radost, když jsem si ji z obchodu odnesla. :-D Úplně ta radost, jako před 3 roky, kdy jsem byla na panenky MH ujetá. :-D Byly to skvělé časy. :-) Jsem prostě ráda, že mám další přírůstek do mé sbírky. :-) Máte také tuto Neferu? :-)

Letní focení - Frankie Stein Basic

13. července 2016 v 22:47 | Neferča
Ahojky, nedávno jsem vzala ven moji Frankie Basic a nafotila s ní pár fotek. :-) Jinak vím, že aktivita je zas katastrofa, ale bohužel každý den z prázdnin jsem měla nějaký program a prostě na blog a focení MH nebyl čas, no. :-D Snad se to zlepší. :-) Bohužel teď další 2 týdny mít čas nebudu. :-D :-/ Já vím, jsem hrozná. :-D Pokusim se to všechno vynahradit v srpnu. :-D :-) Prostě čím jsem starší, tím je méně času na blog. :-/ Je mi 17 a čas trávím prostě jinak než focením panenek a blogováním. :-D Ale MH mám samozřejmě ráda a svoje panenky zbožňuji, jen neni moc času na jejich focení. :-/ Tak se zatím mějte a jděte se kouknout na fotky. :-) :-D

Panenka Cleo de Nile School's Out - Jarní fotky

16. června 2016 v 19:28 | Neferča
Ahoooj, tak zase po měsíci se ozývám! :-D Důvod moji přítomnosti znáte, tak nemusím moji neaktivitu vysvětlovat. :-D Ale o letních prázdninách se to opravdu zlepší! :-) Nedávno jsem si našla trochu času a nafotila moji panenku Cleo. :-) Tak snad se fotky budou líbit. :-)

Venus na zahradě

16. května 2016 v 19:16 | Neferča
Ahojky! Chtěla bych se opět moc omluvit za moji dlouhou nepřítomnost na tomto blogu, ale opravdu nebyl čas. :-/ Pokusím se zlepšit, ale bohužel nic neslibuji. Spíše více aktivní budu až o letních prázdninách. ;-)
Jinak včera jsem vytáhla na naši zahradu moji panenku Venus a nafotila s ní pár fotek, tak snad se budou líbit. :-)

Video - Moje sbírka MH panenek

25. března 2016 v 0:06 | Neferča
Ahojky, po dlouhé době jsem nahrála na svůj YouTube kanál nové video. :-) Představuji Vám moji kompletní sbírku MH panenek. :-) Pro zobrazení videa klikněte na tuto fotku! Bohužel mi sem z nějakého neznámého důvodu nejdou vkládat videa. :-/

Focení MH u bledulí a sněženek

5. března 2016 v 13:15 | Neferča
Ahojky, dneska jsem vzala ven pár mých MH a nafotila je u bledulí a sněženek. Snad se fotky budou líbit. :-)

Frankie & Jackson - Romantická fotka

24. února 2016 v 21:16 | Neferča
Ahojky, dneska jsem se koukala na fotky, které jsem fotila před 2 roky a narazila jsem na tuto fotku. Tak mě napadlo, že jsem ji vlastně nikam nedala a že to podle mě není vůbec špatná fotka, tak jsem se rozhodla, že ji sem dám. ;-) Co na tuto fotku říkáte vy? :-)

Lagoona Blue Picture Day na procházce

30. ledna 2016 v 20:05 | Neferča
Ahojky, dneska bylo venku velmi hezké a jarní počasí. A tak jsem vzala na procházku moji Lagoonu PD a nafotila s ní několik fotek. :-) :-) Tak snad se budou líbit. :-)

Zimní focení - Cleo de Nile School's Out

24. ledna 2016 v 15:03 | Neferča
Ahojky, dneska jsem vytáhla na zimní procházku moji panenku Cleo de Nile School's Out a nafotila s ní pár fotek. :-) Tak doufám, že se budou líbit. :-) :-)
 
 

Reklama