Moje věci Monster High

Můj časopis MH (výhra v soutěži) + omluva za neaktivitu

15. října 2016 v 19:29 | Neferča
Ahojkyyy! Tak zase po dlouhé době se vám ozývám! Chtěla bych se vám moc omluvit za neaktivitu. Je mi to opravdu moc líto, že blog už víc jak měsíc stojí! :-( Bohužel za to může škola. Každý den píšeme nějaký test a nebo učitelé zkouší. A do doslova každý den! Takže jsem z toho už vyčerpaná. Třeťák je fakt záhul. :-/ Tak jsem ráda, že jsem si konečně našla čas na blog. Jsem ráda, že brzy budou podzimní prázdniny, aspoň si na chvíli oddechnu od školy. :-D Jako baví mě to tam, ale oproti druháku je ten třeťák vcelku peklo. Už nás připravují na maturitu, noo. :-D A o podzimních prázdninách mám v plánu fotit podzimní fotky MH a udělat z nich obrázkové video a dám to na YT. :-) Tak se máte na co těšit. :-) Jinak asi před měsícem jsem vyhrála v soutěži na facebookové stránce Monster High CZ/SK. :-) Nebo spíš jsem byla na 4. místě a získala jsem malou cenu. :-D A to časopis MH. :-) Už dlouho jsem si časopis MH nekoupila, tak jsem byla ráda, že po dlouhé době ho zas mám. :-D Soutěže jsem se zúčastnila jentak ze srandy a nečekala jsem nějakou výhru. :-D Tak jsem měla radost. :-D Zde máte foto časopisu. :-))

Mám novou knížku Monster High

17. srpna 2016 v 13:49 | Neferča
Ahojky, nedávno jsem od kamarádky dostala knížku Monster High - Deníčky: Draculaura a nová zlocecha. :-) Udělala mi velikou radost a dost mě překvapila. :-) Prý když ji v knihkupectví viděla, že si vzpomněla na mě a musela mi ji hned koupit. :-) Moc mě to potěšilo a bylo to pro mě příjemné překvapení. :-) Už se těším, až si ji přečtu, vypadá hodně dobře. :-)
Máte tuto knížku taky? :-)

Moje new MH knížka - Co je ta ghúlmoška zač?

25. září 2014 v 16:40 | Neferča
Ahoj předevčírem když mi skončila škola, jsem šla na náměstí do knihkupectví pro svůj vytoužený 3. díl Ghúlmošek. :) Vešla jsem do knihkupectví a po nějaké chvíli jsem spatřila všechny 3 díly Ghúlmošek. :) Každý díl tam byl jednou. Tak jsem popadla ten 3. díl a vyrazila k pokladně. Byla jsem štěstím bez sebe. :) Samozřejmě tento díl je dokonalý jako ty předešlé ♥ Tahle kniha zaujme fakt všechny, co mají alespoň trošku rádi MH. Serie Ghúlmošek je prostě nejúžasnější a ty knížky jsou nejlepší, co jsem kdy četla. :) Ty normální MH knížky (např. S příšerami v jedné lavici) nejsou špatné, ale prostě hrozně špatně se četly a tak... ale knížky od Ghúlmošek se úplně nádherně čtou a je to prostě něco úžasného! ♥ :3 Však ten kdo si přečetl alespoň 1 díl ví, že to není jenom obyčejná knížka..:3 Je to prostě špičková, dokonalá, zábavná a kouzelná knížka!! Díky těmhle knížkám mě vždycky zase chytne MH. ;) Už mě to moc netáhlo a teď najednou mě MH zase nějak začíná bavit. :D No dost keců, co říkáte na knížky od Ghúlmošek vy? Máte také nejnovější 3. díl - Co je ta Ghúlmoška zač? :)

Moje new věcičky MH od Káti M.

28. srpna 2014 v 23:25 | Neferča
Zdravím! Chtěla bych vám oznámit že moje nejlepší kamarádka Káťa M., když jsem byla u ní mi dala úžasné 2 věcičky MH! :) Můžete se podívat zde.. :)) Ještě jednou bych chtěla Káti moc poděkovat..:* I za další věci! Třeba za úžasné plakáty Avril! :3 A za ten, jak jsou na něm Simpsonovi ♥ A strašně si vážím té zlaté sovičky, kterou jsi mi Káťo poslala poštou..:) ♥ Ale teď konec mých keců a podívejte se na mé new MH věcičky..:)


Moje nová MH kabelka

21. července 2014 v 17:27 | Neferča
Ahojky, po dlouhé době mám novou MH věcičku - kabelku! :)
Dostala jsem ji od mé úžasné kámošky Káti M. - ♥Draculinky♥, která mě navštívila :)
Ještě jednou ti Káťo moc děkuju, mám z ní pořád strašnou radost. :** :)

Mám časák MH 06/2014

5. června 2014 v 19:59 | Neferča
Ahojky, máte už také nejnovější vydání časopisu MH? Já ano, ode dneška..:)
Je moc skvělé a hlavně dárek.. ta propiska je úžasná! :))
Jinak v časopise máte životopis Viperine, komiksy, horoskop, plakát, různý rady, galerii, trapasy atd. :))
Je moc hezký a mohla bych doporučovat, hlavně kvůli dárku..:))

Můj MH časák 05/2014

17. května 2014 v 13:16 | Neferča
Ahoj, jak už víte, od čtvrtka vlastním nejnovější vydání časopisu MH. :) Máte jej také?
Podle mě je číslo moc hezké a dárek je skvělý náramek...:) Mám ho v růžové barvě..:) A můžete si ho ozdobit podle vlastní fantazie.. jsou k němu ještě MH symboly.. třeba netopýří srdce, MH lebka a tak..;)
Tenhle časopis je hlavně zaměřený na Clawdiu Wolf.. je tam její životopis a taky plakát. :)
A můžete nahlédnout do deníčku Elissabat..:D
Pak tam jsou různý návody, trapasy, komiks, horoskop, testy a tak no.. :))

Časopis MH 04/2014

20. dubna 2014 v 19:13 | Neferča
Čauves, tak jsem si říkala že jsem Vám sem nenapsala článek o časopisu 04/2014. Máte ho? Já ano, už od začátku vydání. :D Je skvělý. :) Strašně se mi líbí plakát s Catty Noir. :) Ale dárek mě zklamal. Ta lebka je s prominutím velkej šunt. :/ Kdo ji má, pochopí. Také by si mohli dát záležet na kvalitě dárku. ;)

Mám nový časopis MH!

14. března 2014 v 20:07 | Neferča
Ahoj, takže ode dneška vlastním nové vydání mého oblíbeného časopisu Monster High. :)
Musím říct že je to asi nejlepší číslo, které kdy vyšlo. :)))) Strašně se mi líbí a nevím proč. :)
Asi že je tam docela hodně Nefera. :D Ale i jinak je moc povedený... :) Dárek je krásný monstr-notes. :)
Prostě tohle číslo se mi strašně moc líbí...je takové pěkné a zajímavé. xD A navíc do něho dali moje nejoblíbenější MH :)) Neferu, Rochelle, Clawdeen, Gigi, Jinafire... :)) Fakt bych mohla doporučit.... :))
A tady pár fotek... nafotila jsem i některé stránky v časopisu! ;)

Mám ubrus MH!

1. března 2014 v 13:42 | Neferča
Ahoj, dneska jsem byla s tátou na nákupu v Kauflandu. :D
Zastavila jsem se u jednoho regálu a spatřila pár věcí s MH!
Měli tam: Tácky, kelímky a ubrusy!
Tak jsem se zeptala táty jestli si mohu koupit ten ubrus. A on že jo. :D
Stál 50 Kč a musím říct že je opravdu božíí! Ale je děsně velký! xD
Na stůl v mém pokoji se mi nevejde, tak ho mám na zemi vedle postele. xD :D
Ho používám jako deku no. :DDD
Právě teď na něm ležím s notebookem. :D
A tady fotka:
Líbí?
 
 

Reklama