Monster High věci

Krásné tričko Monster High

30. dubna 2018 v 20:07 | Neferča
Výsledek obrázku pro t shirt monster high

Monster High - výbava do pokoje

31. března 2018 v 12:21 | Neferča

Nástěnná malba MH

3. února 2015 v 17:30 | Neferča
Dokonalé, moc se mi to líbí!! :)

Krásné věci MH do školy :)

28. listopadu 2014 v 18:01 | Jitka*

Kryt na iPhone

26. února 2014 v 21:00 | Neferča
Je krásný! Pokud k narozeninám dostanu Apple iPhone 5, tak si ten kryt možná koupím! :)

2. vydání knížky MH - Ghúlmošky se chtějí bavit

29. září 2013 v 16:26 | Neferča
Novinka!!! Další kniha ze střední Monster High je zde! Nenechte si ujít příběh o tom, jak se všichni připravují na Čarodějnickou dráp show. Kniha je již od této středy k dostání ve všech knihkupectvích.

Děj:
Rochelle Goylová, Venus McFlytrapová a Robecca Steamová se po prázdninách vracejí na Monster High. Přestože se nikomu evidentně nechce vzpomínat na události z prvního pololetí, tři ghúlmošky se za to, že celou školu zachránily, stanou členkami Klubu strašilek a plně se zapojí do místních aktivit. Rochelle doučuje trolly, Robecca trénuje skřípot i méně nadané studenty a Venus zakládá spolu s Lagoonou kompost. Navíc se všichni připravují na Čarodějnickou dráp show. Jenže potom Rochelle při hodině Průzkumu katakomb objeví panenku zkázy, ve které je schovaná zpráva s varováním. A ve strašjídelně a jinde po škole se začnou objevovat bílé kočky, které podle pověry nosí příšerám smůlu. Monster High je zjevně opět v ohrožení!

Ps: Wow, konečně 2. vydání!! Mám doma to 1. vydání a tohle si rozhodně nenechám ujít!! Stojí to za to si ty knížky kupovat, protože 1. vydání bylo dokonalé!!! Snad bude i 3. vydání! :)

Monster High věci - Scaris

11. září 2013 v 18:05 | Neferča
Ahojky, našla jsem na jedné stránce plno věcí s kolekcí Scaris. Ty věci jsou božííí!
A je na nich Jinafire♥♥ jedna z mých nej MH :)* Doufám že tyto věci někdy dorazí do ČR. :) Určitě bych si koupila tu tašku přes rameno. :) Nebo nejradši všechno... xDDD
Líbí se vám tyto věci? :)

Nová kniha Monster High!

23. června 2013 v 11:04 | Neferča
Již 12. srpna vychází další skvělá kniha Monster High!

Nová Monster parta je tu!
Rochelle Goylová, Venus McFlytrapová a Robecca Steamová nastupují na Monster High, světově proslulou školu pro příšery. Nejsou tu ale jediní nováčci, do profesorského sboru přibyla okouzlující zaříkávačka draků Sylphia Křidélková a její armáda trollů. Když všichni na škole začnou slečnu Křidélkovou uctívat jako tu nejfantesáktičtější učitelku na světě, tři nové ghúlmošky pojmou podezření, že něco není v pořádku, a rozhodnou se zasáhnout. Osud MONSTER HIGH leží v jejich rukách.

Ps: Určitě si ji koupím, vypadá zajímavě. :)) A co vy? Koupíte si ji??

Co vyjde tento měsíc s Monster High

4. května 2012 v 14:22 | Neferča
Ahoj mám tu novinku!!!! koukala jsem se na jednu stránku a tam psali že by mělo tento měsíc vyjít tadyto s Monster High :-))

Monster High - Zabijácké make-upy

Monster High - Zabijácké make-upy

Cena:119,- Kč


Datum vydání:22. 5. 2012
Počet stran:96
Rozměr:150x190
Formát:
brožované

Probuďte v sobě módního ducha a vymyslete ty nejmonstróznější návrhy make-upů pro studenty z Monster High. Vytvořte svou knihu líčení a použijte super samolepky vlasových a nehtových doplňků, které dodají vašim modelům ten pravý monstrózní styl. Nezapomeňte, že žádná barva není dost divoká a žádný návrh dost ujetý!

Monster High - Zabijácké módní návrhy

Monster High - Zabijácké módní návrhy
Cena:119,- Kč


Datum vydání:22. 5. 2012
Počet stran:96
Rozměr:150x190
Formát:brožované


V této knize návrhů najdete 96 stran inspirace a super póz, které čekají jen na vaše děsně úžasné návrhy oblečení. Míchejte různé vzory a barvy, vytvářejte důmyslné asymetrie a připravte se na výrobu monstrózních a pěkně vražedných módních návrhů! Použijte svou šíleně divokou fantazii, vymyslete si vlastní zabijácký styl nebo vytvořte jedinečné a krutoskvělé návrhy modelů pro studenty z Monster High!

Monster High - Moji krutě skvělí kamarádi

Monster High - Moji krutě skvělí kamarádi
Cena:103,- KčDatum vydání:22. 5. 2012
Počet stran:96
Rozměr:150x190
Formát:brožované

V tomto monstrózním a úžasném deníku můžete vyjádřit své myšlenky, sny a nejtajnější přání. Vezměte tužku a zapisujte si všechny příšerné i nádherné události, o kterých zrovna přemýšlíte!

KOPÍROVAT JEDINĚ SE ZDROJEM!!!!!

 
 

Reklama